САБОТА ВЕЧЕР ВО КЛУБ РИВЕР: HOUSE ИГРАНКА СО DJ TODOROFF

САБОТА ВЕЧЕР ВО КЛУБ РИВЕР: HOUSE ИГРАНКА СО DJ TODOROFF
јуни 22 18:26 2018

Најпосетениот ноќен клуб во Делчево и околните градови клуб Ривер, не престанува со забавите и изненадувањата.После успешната роденденска забава каде клубот Ривер прослави 3 години постоење, оваа сабота е резервирана за добропознатиот Dj Todoroff, кој ќе настапи со неколкучасовен сет.Инаку Dj Todoroff долго време се занимава со музика, има настапувано во повеќе клубови низ Македонија, додека неговиот стил е House и невозможно е да останете мирни на неговите звуци.Затоа саботата е резервирана токму за клубот Ривер и House игранка заедно со Dj Todoroff.Да се изнаиграме оваа сабота.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.