КОМПАНИЈАТА ЗЕГИН СО ПРЕДНОВОГОДИШЕН КОКТЕЛ ЗА СИТЕ ЗДРАВСТВЕНИ РАБОТНИЦИ ОД МАЛЕШЕВИЈАТА ГО ПРОСЛАВИ 34 ГОДИШНОТО ПОСТОЕЊЕ

Во прекрасниот амбиент на ресторанот „Ловен Дом“ во Берово, синоќа компанијата Зегин со предновогодишен коктел го прослави 34 годишниот јубилеј од постоењето. На средбата беа присутни сите здравствени работници од

Читај повеќе

АУРОРА РЕСОРТ И СПА ВО БЕРОВО СЕ ЗАКИТИ СО УШТЕ ЕДНА ЗЛАТНА СТАТУЕТА: THE BEST Wedding Mountain Resort & Air Spa

На “Балканските награди на туристичката индустрија 2023” која се одржа доцна синоќа во хотел “Hyatt Regency” Софијa, Aurora Resort & Spa се здоби со уште една златна статуа со номинација:

Читај повеќе