НОВА ЕПИЗОДА НА ПРОВЕРЕНО: ОПОЕН БИЗНИС, КАДЕ ЕКСКЛУЗИВНО ЗБОРУВА ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ

мај 09 00:19 2018

Македонија е 14-та европска држава која дозаволи легализација на марихуаната во медицински цели.Проверено анализираше кој ќе ги сади плантажите со марихуана во бизнисот вреден 100 милиони евра годишно.Помеѓу лиценцираните се и братучедите на премиерот Зоран Заев.Трговија со влијание или само бизнис.Во Проверено ексклузивно зборува премиерот Заев.Опоен бизнис, нова епизода на Проверено.

 

ИЗВОР: Телевизија 24


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.