ХИП ХОП ВЕЧЕР ВО РИВЕР КЛУБ

Ноќниот клуб Ривер – Делчево во петок ви ја претставува вечерта на хип хоп културата, која ќе биде презентирана од страна на DJ SENE, добропознатиот артист, некомерцијалист и долгогодишен DJ,

Читај повеќе

КРИСТИЈАН ДИМОВСКИ ОД БЕРОВО Е НОВОТО ЛИЦЕ НА МАКЕДОНСКАТА СЦЕНА.

Кристијан Димовски од Берово, со својата прва авторска песна со наслов „Една жена“, е новиот миленик на младите и новото лице на музичката сцена.Неговата песна е издадена пред неколку дена,  додека

Читај повеќе

ТУБОРГ ЗАБАВА ОВАА САБОТА ВО КЛУБ РИВЕР.

Клубот Ривер – Делчево и оваа сабота е главната дестинација за топ забава во регионот.Овојпат Туборг ви ја претставува забавата кој не треба да ја пропуштите.За музичката програма е задолжен

Читај повеќе

НАШИОТ ПРЕДЛОГ ЗА ВЕЧЕРВА Е НА ЖИВА СВИРКА ВО РЕСТОРАНОТ МРС.

Како и секој четврток така и вечерва ако саката добра музика и уживање во добро препознатливата храна, нашата понуда е Ресторанот Мрс.Малешевските музички еснафи Жико, Ангел и Иван ќе се

Читај повеќе

САБОТА ВЕЧЕР ВО КЛУБ РИВЕР: HOUSE ИГРАНКА СО DJ TODOROFF

Најпосетениот ноќен клуб во Делчево и околните градови клуб Ривер, не престанува со забавите и изненадувањата.После успешната роденденска забава каде клубот Ривер прослави 3 години постоење, оваа сабота е резервирана

Читај повеќе

РЕСТОРАНОТ МРС ПРОСЛАВИ 50 ГОДИНИ ЈУБИЛЕЈ.

Пет децении од своето постоење вчера вечер прослави ресторанот Мрс, најстариот и најпрепознатлив ресторан во Македонија и пошироко, со пригодна забава за своите постојани посетители кои уживаа во пријатната атмосфера.Како

Читај повеќе

ЧЕТВРТОК ЗАДОЛЖИТЕЛНО ВО МРС

Наш предлог за вечерва е дојдете во ресторанот Мрс, во добро познатиот амбиент и прекрасната храна придружена од ведерите насмевки на послугата.За забавата и  ќе се погрижат нашите беровски музички

Читај повеќе

РЕФРЕШ КАФЕ

Рефреш кафе е вашата дестинација во градот, каде можете најудобно да се чувствувате од сите други кафичи во Берово, а причина за тоа е добриот амбиент, квалитетната послуга и ведрите

Читај повеќе

ПЕТОК ДА СЕ ОПУШТИМЕ ВО РИВЕР КЛУБ

Нели ви е преку глава од живите свирки кои и не баш презентираат квалитетна музика, последните години постојано не преокупираат низ градовите а посебно во нашето Берово? Кога не може

Читај повеќе

ВЕЧЕР НА ЖУРКА ВО REFESH CAFFE СО ДЏ РОБИ РЕЈ.

DJ Robbie Ray има уникатен сценски настап како LED ROBOT со co2 guns и ласерски нараквици. Има соработувано со една од најдобрите агенци во Мајами – Miami Djs. Настапува низ сите клубови низ целата

Читај повеќе