ЧЕСТИТКИ ОД ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ПЕХЧЕВО ПО ПОВОД ПРАЗНИКОТ РАМАЗАН БАЈРАМ.

ЧЕСТИТКИ ОД ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ПЕХЧЕВО ПО ПОВОД ПРАЗНИКОТ РАМАЗАН БАЈРАМ.
мај 13 14:23 2021

На сите верници од исламската вероисповед им го честитам големиот муслимански верски празник Рамазан Бајрам.

Ви посакувам празничните денови да ги минете во среќа, радост и добро здравје, во кругот на семејството и на најблиските.

Взаемното почитување и славењето на празниците на различните верски заедници, се столб на градење на соживотот, но и пример кои треба да го следат идните генерации.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.