Скопје: Му украле ранец од велосипед во кој имало близу 5000 евра !

Скопје: Му украле ранец од велосипед во кој имало близу 5000 евра !
јули 02 00:03 2018

А.Ц. (56) пријавил во скопската полиција дека синоќа на булеварот „Партизански Одреди” од страна на две непознати лица му била извршена тешка кражба.

Tој со точак се движел по булеварот, а две лица со моторцикл му се приближиле и му го украле ранецот од корпата во кој имало четири илјади евра, 50.000 денари и лични документи.Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.