СВЕЧЕНО ОТВОРЕНО КАЗИНОТО„СКВЕР“ ВО БЕРОВО.

СВЕЧЕНО ОТВОРЕНО КАЗИНОТО„СКВЕР“ ВО БЕРОВО.
јуни 10 00:28 2021

Во присуство на гости,пријатели и роднини, денес во срцето на Берово, поточно на улица 23 Август, беше отворено казиното „Сквер“. Отворањето на казиното беше придружено со свечен коктел за посетителите и одлична забава. Локалот е направен по светски стандарди, со ексклузивен ентериер и нуди одлична атмосфера во која секој може да ужива.

Целта на казиното „Сквер“ е да биде клучна точка за забава во градот и сите посетители да добијат одлична услуга со најквалитетни забавни содржини.Исто така за гостите кои со причина ќе доаѓаат да се забавуваат во казиното, ќе го почувствуваат адреналинот и возбудата на исчекувањето, а покрај сето тоа и ќе заработат. Казиното е опремено со слот машини со најразлични игри и секако најмногу џекпотови.

На располагање на гостите им стои и прекрасниот и љубезен персонал, кој дополнително со одличниот амбиент ќе им помогне уште поудобно да се чувствуваат во дефинитивно најубаво уредениот слот клуб во Берово.

Ново изградениот објект во центарот на Берово, освен казиното располага и со 12 ексклузивни апартмнаи кои наскоро ќе им бидат достапни на гостите, а во следниот период ќе биде отворен и ланч бар, кој ќе претставува одлично место за уживање и секојдневна дружба на Беровчани и сите кои сакаат да се опуштат.

Ве покануваме да го посетите казиното „Сквер“ во срцето на Берово и да се уверите во вашето ново омилено место за забава и секако место со најголеми добивки и џекпотови во градот.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.