ОЛД ДАБЛИН ПАБ

ОЛД ДАБЛИН ПАБ
март 03 18:18 2018

Местото кое е препознатливо по ROCK музика и доброто пиво.Олд Даблин Паб во центарот на градот е катче кое ги привлекува сите што сакаат да уживаат во слободата на урбаниот карактер и топлината од безбројните насмевки и енергии.Дојдете тука и опуштете се во добро познатиот амбиент кој ке ве фасцинира од односот и контактот меѓу сите присутни.Тука и прв пат кога доаѓаш  едноставно ке посакаш повторно да се вратиш.Ако сте за свирка во живо во стилот на ROCK N ROLL, FUNK, JAZZ&BLUES, токму ова е местото за Вас.

Локација: Градски плоштад


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.