МЛАД ШТИПИЈАНЕЦ СО АВТОМОБИЛ ИЗЛЕТАЛ ОД ПАТОТ ВО ПЕХЧЕВСКО НЕГРЕВО.

МЛАД ШТИПИЈАНЕЦ СО АВТОМОБИЛ ИЗЛЕТАЛ ОД ПАТОТ ВО ПЕХЧЕВСКО НЕГРЕВО.
јули 24 21:03 2021

На 23.07.2021 околу 22.45 часот во СВР Штип било пријавено дека на локалниот пат Пехчево-с.Негрево, Ј.Н.(19) од Штип, управувајќи патничко возило „фолксваген поло“ со штипски регистарски ознаки, изгубил контрола, излетал од патот и удрил во објект сопственост на С.М. од с.Негрево. Во незгодата, возачот и М.М. (19) се здобиле со повреди, а И.А.(19) со тешки телесни повреди, констатирани во Медицински центар Штип. Увид на местото извршила екипа од СВР Штип.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.