Камени одрони удрија врз возило на патниот правец Македонска Каменица – Кочани.

Камени одрони удрија врз возило на патниот правец Македонска Каменица – Кочани.
јануари 23 18:04 2021

Како што може да се види на фотографиите испратени од минувачи по патниот правец Македонска Каменица – Кочани, станува збор за посериозна ситуација во која е причинета материјална штета на патничко возило пренесува порталот kamenica.mk.

Предупредувањето за возење и движење на овој патен правец останува во важност. За сите кои се движите во овој правец, возете внимателно бидејќи влажното време и ниските температури се фактор плус за создавање на нови одрони кои значително го отежнуваат сообраќајот.

Фотогалерија од настанот:


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.