ХИП ХОП ВЕЧЕР ВО РИВЕР КЛУБ

Ноќниот клуб Ривер – Делчево во петок ви ја претставува вечерта на хип хоп културата, која ќе биде презентирана од страна на DJ SENE, добропознатиот артист, некомерцијалист и долгогодишен DJ,

Читај повеќе

ТУБОРГ ЗАБАВА ОВАА САБОТА ВО КЛУБ РИВЕР.

Клубот Ривер – Делчево и оваа сабота е главната дестинација за топ забава во регионот.Овојпат Туборг ви ја претставува забавата кој не треба да ја пропуштите.За музичката програма е задолжен

Читај повеќе

НАШИОТ ПРЕДЛОГ ЗА ВЕЧЕРВА Е НА ЖИВА СВИРКА ВО РЕСТОРАНОТ МРС.

Како и секој четврток така и вечерва ако саката добра музика и уживање во добро препознатливата храна, нашата понуда е Ресторанот Мрс.Малешевските музички еснафи Жико, Ангел и Иван ќе се

Читај повеќе

САБОТА ВЕЧЕР ВО КЛУБ РИВЕР: HOUSE ИГРАНКА СО DJ TODOROFF

Најпосетениот ноќен клуб во Делчево и околните градови клуб Ривер, не престанува со забавите и изненадувањата.После успешната роденденска забава каде клубот Ривер прослави 3 години постоење, оваа сабота е резервирана

Читај повеќе

ЧЕТВРТОК ЗАДОЛЖИТЕЛНО ВО МРС

Наш предлог за вечерва е дојдете во ресторанот Мрс, во добро познатиот амбиент и прекрасната храна придружена од ведерите насмевки на послугата.За забавата и  ќе се погрижат нашите беровски музички

Читај повеќе

ПЕТОК ДА СЕ ОПУШТИМЕ ВО РИВЕР КЛУБ

Нели ви е преку глава од живите свирки кои и не баш презентираат квалитетна музика, последните години постојано не преокупираат низ градовите а посебно во нашето Берово? Кога не може

Читај повеќе

ВЕЧЕР НА ЖУРКА ВО REFESH CAFFE СО ДЏ РОБИ РЕЈ.

DJ Robbie Ray има уникатен сценски настап како LED ROBOT со co2 guns и ласерски нараквици. Има соработувано со една од најдобрите агенци во Мајами – Miami Djs. Настапува низ сите клубови низ целата

Читај повеќе

ПОЧЕТОКОТ НА ВИКЕНДОТ НА ЖУРКА ВО ДЕЛЧЕВО.

Беровските културни работници DJ SENE  & DJ DIDO на сцена овој пeток во два различни клубови во Делчево.Бујрум 8 часовна журка мои Беровчани и сите останати, па и да смениме

Читај повеќе