7-ГОДИШНО ДЕТЕ ТЕШКО ПОВРЕДЕНО ВО СООБРАЌАЈКА КАЈ БЕРОВО.

7-ГОДИШНО ДЕТЕ ТЕШКО ПОВРЕДЕНО ВО  СООБРАЌАЈКА КАЈ БЕРОВО.
јули 27 17:20 2020

Извор:Тв Стар

  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.