ХИТ ФОТО: За Заев имаме датум, за холандскиот премиер „не“ – Кој ја кажува вистината !

ХИТ ФОТО: За Заев имаме датум, за холандскиот премиер „не“ – Кој ја кажува вистината !
јуни 28 17:53 2018
За премиерот Зоран Заев, „Северна Македонија“ добила датум за преговори, иако добро знаеме дека станува збор за условна одлука која допрва ќе се ревидира идната година. За холандскиот премиер Блок, нема датум за преговори.
Кој ја кажува вистината, а кој ја извртува ?!

Извор: Тв Стар

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.