ФОТО: Скарлет Јохансон со голи гради откако хакер и украл приватни снимки од мобилниот !

ФОТО: Скарлет Јохансон со голи гради откако хакер и украл приватни снимки од мобилниот !
април 09 16:07 2018

Популарната актерка Скарлет Јохансон е само уште една во низата на познати личности што им станаа жртви на хакерите. Имено, страниците на светските таблоиди ги преплави нејзината селфи-фотографија, која стаса во нив благодарение на „вештите“ раце на компјутерските криминалци, кои го хакирале мобилниот телефон на актерката.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.