ТРИТЕРОЛ ДОНИРАШЕ ВИЗЕРИ ЗА БЕРОВСКИТЕ ПОЛИЦАЈЦИ И ЛЕКАРИ.

ТРИТЕРОЛ ДОНИРАШЕ ВИЗЕРИ ЗА БЕРОВСКИТЕ ПОЛИЦАЈЦИ И ЛЕКАРИ.
април 15 01:33 2020

Подружницата на Тритерол во Берово како опшествено одговорна компанија денес донираше визери за потребите на лекарите од Здраствен дом Берово и Полициската Станица во Берово.Со оваа донација како што истакнуваат од Тритерол, сакаат да им помогнат на полицајците и лекарите од Берово и да покажат  подготвеност за соработка и солидарност во овие моменти кога е најпотребно во нашата земја.

Заблагодарувајќи се за донацијата, претставниците од Здравниот До и Полициската станица во Берово, истакнаа дека донацијата доаѓа во вистински момент и оти ќе биде веднаш распределена онаму каде е најпотребна.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.