РЕСТОРАН МРС

РЕСТОРАН МРС
март 03 13:45 2018

Во центарот на Берово се наоѓа ресторанот Мрс, познат по највкусната храна во градот. Ведрите лица на домаќините се секогаш расположени да Ве пречекаат за да ги пробате нивните домашни специјалитети.

Ресторан Мрс со децении ја одржува традицијата на модерна кујна со традиционални домашни рецепти. Во совршено смирено опкужување за собир со пријателите или фамилијата, секогаш Ве инспирираме со уникатна и вкусна храна.

 

Официјална веб страна www.restoranmrs.com

ГАЛЕРИЈА

 

 

 

  Категории:
погледни повеќе вести

Поврзани вести