РЕПОРТАЖА:Во колибата на Рицарот

РЕПОРТАЖА:Во колибата на Рицарот
март 22 13:01 2018

Една прекрасна приказна за доживувањата и убавите моменти и гледки на група младинци, како и преставување на традицијата на подготвување традиционално беровско гравче и беровска трпеза во зимски услови  во колибата на Рицарот која се наоѓа на границата со Бугарија, поточно над преминот Клепало.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.