РАСПОРЕД ЗА ВЛЕЗ И ИЗЛЕЗ НА УЧЕНИЦИ ВО ООУ “ДЕДО ИЉО МАЛЕШЕВСКИ” БЕРОВО

РАСПОРЕД ЗА ВЛЕЗ И ИЗЛЕЗ НА УЧЕНИЦИ ВО ООУ “ДЕДО ИЉО МАЛЕШЕВСКИ” БЕРОВО
август 31 10:35 2021

Од утре започнува новата школска година, со физичко присуство на учениците.Еве го во продолжение, распоредот за влез и излез на учениците во ООУ “Дедо Иљо Малешевски” во Берово.

vlez-izlez-1
vlez-izlez-2
vlez-izlez-3

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.