ОПТИКА ФОКУС БЕРОВО.

ОПТИКА ФОКУС БЕРОВО.
март 03 15:43 2021

Оптика „ФОКУС“ која се наоѓа на улицата „Маршал Тито“ во Берово, е единственато место во градот кое по пристапни цени со висок квалитет, ви нуди се за вашиот совршен вид.

Ниту со едно сетило од нашето тело, не добиваме толку информации како што тоа го добиваме со нашите очи. Само луѓето со оштетен вид знаат колку им недостасува добар вид. Да не дозволиме неповратно да се изгуби време во кое сме можеле да спречиме губење на видот.

Оптика „Фокус“ ви ги нуди следните услуги:

- брза изработка на очила
- изработка на високо квалитетни очила по рецепт
- оригинални очила од реномирани производители
- поправка на рамки
- сите видови контактни леќи и течности за одржување
- обука за контактни леќи ( ставње,вадење и одржување)
- одредување на диоптер компјутерски
- безконтактно мерење на очен притисок
		
		
	
						

																	
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
погледни повеќе вести

Поврзани вести

напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.