НАШИОТ ПРЕДЛОГ ЗА ВЕЧЕРВА Е НА ЖИВА СВИРКА ВО РЕСТОРАНОТ МРС.

НАШИОТ ПРЕДЛОГ ЗА ВЕЧЕРВА Е НА ЖИВА СВИРКА ВО РЕСТОРАНОТ МРС.
јули 04 16:29 2018

Како и секој четврток така и вечерва ако саката добра музика и уживање во добро препознатливата храна, нашата понуда е Ресторанот Мрс.Малешевските музички еснафи Жико, Ангел и Иван ќе се погрижат вашето расположение да го подигнат на ниво.Опуштете се со муабет, квалитетна храна и добри звуци, менито на ресторанот Мрс е секогаш спремно за вас.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.