ДЕНЕШНА АГЕНДА НА ЕТНО ПЛОШТАД ФЕСТИВАЛОТ ВО БЕРОВО.

ДЕНЕШНА АГЕНДА НА ЕТНО ПЛОШТАД ФЕСТИВАЛОТ ВО БЕРОВО.
август 26 16:07 2018

По успешните два дена, агендата на денешната фестивалска вечер исто така нуди програма која започнува во 20 часот а ќе настапат следните изведувачи:

Вечер следува фестивалот на детски песни Малешевско звонче, на кој со свои песни ќе се претстават нашите најмили звездички.

Звуците на рок музиката ќе бидат претставени од реномираната група Хотлајн, која на сите ни е добропзната по квалитетот и долгогодишното искуство по настапи и безброј фестивалски свирки.

Од 1 часот со свој сет ќе настапи ДЈ ДИДО.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.