Голеада на младите фудбалерите на ФК РУСИНОВО.

Голеада на младите фудбалерите на ФК РУСИНОВО.
април 04 00:59 2018

Младите фудбалери на ФК Русиново прикажаа сигурна и колегијална игра против своите врсници од Академија Тошев на градскиот стадион во Берово, постигнувајќи вистинска голеада.Гостинскиот тим си замина со дури 8 примени голови што покажува дека на овие младинци им престојува светла инина во светот на фудбалот.Што можеме освен да им честитаме и да им посакаме уште многу вакви победи.

Конечен резултат: ФК РУСИНОВО – ФК АКАДЕМИЈА ТОШЕВ 8:2


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.