ВЕЧЕР НА ЖУРКА ВО REFESH CAFFE СО ДЏ РОБИ РЕЈ.

ВЕЧЕР НА ЖУРКА ВО REFESH CAFFE СО ДЏ РОБИ РЕЈ.
април 06 22:01 2018

DJ Robbie Ray има уникатен сценски настап како LED ROBOT со co2 guns и ласерски нараквици. Има соработувано со една од најдобрите агенци во Мајами – Miami Djs. Настапува низ сите клубови низ целата Македонија и на голем број фестивали, настапуваше и на најголемиот Македонски фестивал Strumica Open заедно со Disconnected, во Скопје настапуваше како пред група на познатиот DJ James Zabiela.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.