ФОТО НА ДЕНОТ: Само еден Србин не го боли поразот од Бразил!

ФОТО НА ДЕНОТ: Само еден Србин не го боли поразот од Бразил!
јуни 28 00:59 2018

Фудбалерите на Србија не успеаја да го изненадат големиот Бразил и очекувано забележаа пораз и елиминација од Светското првенство во Русија.

„Орлите“ со 0-2 го загубија вечерашниот меч од петкратниот светски шампион, но на трибините на „Откритије“ во Москва, само еден Србин не го „болеше“ овој пораз, бидејќи си „ќари“ прекрасна Бразилка.

 

Извор: gol.mk

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.