ВИДЕО: Погледнете 10 минути од новиот филм за Лара Крофт !

ВИДЕО: Погледнете 10 минути од новиот филм за Лара Крофт !
септември 22 13:54 2010

Ексклузивно…10 минути од новиот „Томб Рајдер„ со Алиша Викандер, во улога на Лара Крофт…премиерата е во април годинава…

  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.