ХИП ХОП ВЕЧЕР ВО РИВЕР КЛУБ

ХИП ХОП ВЕЧЕР ВО РИВЕР КЛУБ
јули 26 12:59 2018

Ноќниот клуб Ривер – Делчево во петок ви ја претставува вечерта на хип хоп културата, која ќе биде презентирана од страна на DJ SENE, добропознатиот артист, некомерцијалист и долгогодишен DJ, а ќе се потсетиме на вистинскиот звук и значење на Old School Хип Хопот , каде во 90 години сите се забавуваме и живеевме токму во овој стил на музика.Препорачано е вечерта сите да се облечат во црно и заедно да се опуштиме на добрите хитови кои навистина оставиле впечаток кај сите нас.Забавата почнува во 01 часот по полноќ се до раните утрински часови.Дојдете да заиграме сите заедно.

IMPORTANT: DRESS CODE ALL IN BLACK 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.