ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА УГОСТИТЕЛСКИТЕ ОБЈЕКТИ ЗА ВЕЛИГДЕН.

април 06 00:28 2018

Согласно одлуката на Советот на Општина Берово на последната седница , за Велигденските празници се продолжува работното време на сите угостителските објекти за еден час .Тоа значи дека во наредните три дена, 6,7 и 8 Април забавата за празниците ке трае час повеке.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.