ОПОЖАРЕН АВТОМОБИЛ НА ПОЛИЦИСКИ ИНСПЕКТОР ОД БЕРОВО.

ОПОЖАРЕН АВТОМОБИЛ НА ПОЛИЦИСКИ ИНСПЕКТОР ОД БЕРОВО.
февруари 12 17:42 2021

Изминатата ноќ на паркинг просторот на улицата „Младински Кеј“ во Берово, настанал пожар на автомобил во сопственост на полициски инспектор од Берово.Настанот го потврдија од СВР Штип, каде излегоа со соопштение во кое се вели:

  • На 12.02.2021 околу 02.00 часот во Полициската станица Берово, било пријавено дека на ул.”Младински кеј” во Берово на паркинг настанал пожар во патничко моторно возило “пасат” сопственост на Г.Р. од Берово. Пожарот бил изгаснат.Увид извршила екипа на ОВР Берово.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.