Големо невреме го зафати Берово носеше сѐ пред себе- откорнати дрва го блокираа сообраќајот (ВИДЕО)

Големо невреме го зафати Берово носеше сѐ пред себе- откорнати дрва го блокираа сообраќајот (ВИДЕО)
август 25 17:23 2020

Големо невреме го зафати попладнево Берово. Истото беше проследено со силен пороен дожд и град во времетраење од 20-тина минути. Пред основното училиште „Дедо Иљо Малешевски“ во центарот на градот падна и дрво среде патот и сообраќајот се одвиваше отежнато.
Големо невреме го зафати Берово- дождот носеше сѐ пред себе- откорнати дрва го блокираа сообраќајот (ВИДЕО)


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.