ВИДЕО:НОВОГОДИШНА ЗАБАВА НА ДЕЦАТА ОД ГРАДИНКАТА 23 АВГУСТ ВО БЕРОВО.

декември 26 20:04 2018

Дечињата од детската градинка 23 Август во Берово, денес изведоа прекрасна новогодишна забава каде присуствуваа голем број родители, кои имаа можност да ги видат блескавите изведби на нивните најмили.На забавата учествуваа децата од сите групи во градинката, а свое обраќање имаше и директорката.Во продолжение погледнете го целиот настап на нашите најмили.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Категории:
напиши коментар

0 Коментари

Сеуште нема коментари!

Биди прв што ќе коментира.

Напиши коментар


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 206

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/berovoin/public_html/maleshnet.mk/wp-content/themes/gadgetine-theme/functions/filters.php on line 225

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.